سایت آپارات فیلم شهدای سپاه را حذف میکند!

باسلام مجدد؛

دیروز بنده فیلمی با عنوان "شهادت عدّه ای از برادران سپاه در مقابله با پژاک" را در سایت آپارات آپلود نمودم که در کمتر از چند ساعت از روی سایت "به علت دلخراش و آزار دهنده بودن!" توسط مدیریت سایت آپارات حذف گردید!!!

بنده نیز جوابیه ای به شرح زیر برای مدیریت سایت ارسال نمودم و در انتظار پاسخی مستدل هستم.

 

اکنون آدرس این فیلم را در اختیار شما قرار میدهم، تا نظرات خود را بیان فرمایید:

http://www.aparat.com/v/lEVAd

 

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

با سلام؛

پیغامی مبنی بر :

ویدیوی "شهادت عدّه ای از برادران سپاه در مقابله با پژاک" به علت دلخراش و آزار دهنده بودن ،از طرف تیم مدیریت آپارات حذف گردید.

برای بنده ارسال گردیده است.

 

 در حالی که فیلم های بسیاری به علل دلخراش بودن یا غیر اخلاقی بودن در این سایت قرار گرفته اند که آنقدر زیادند بنده و دیگران حتی وقت گزارش آنها را نیز نداریم.

اگر اینطور باشد پس اکثر فیلم های مربوط به شهدا و دفاع مقدس را در آینده ای نزدیک "به علّت دلخراش و آزار دهنده بودن" !  حذف خواهید نمود.

اگر این دست فیلم ها و روایتها نباشد ، ما جوانان و نوجوانان چگونه قدر دارایی هایمان را بدانیم؟ در حالیکه این فیلم یک صدم آنچه که باید به ملّت را نشان داده شود را نیز ندارد. مانند: پاهای قطع شده، پوستهای شیمیایی شده، تکّه های قطع شده بدن، جسم سوخته، بدن نصف شده ی یک پیرمرد توسط تانک و هزاران تصویر که یادآور بزرگان و الگوهای ماست. نه اینکه شما توسط این رسانه ای که در اختیار دارید عمدا یا سهوا برای مردم ما الگوهایی خیالی ، غربی، فاسد و ... (مانند: زنان فاسد هالیوودی، کارتون های غربی و شرقی بدون فرهنگ، تبلیغ فیلم های غربی و... ) ترسیم کنید و یا به انتشار آن کمک کنید!

نگاهی به سایت خود بیاندازید، ببینید چند درصد فیلم های آن مربوط به غربی هاست و یا نشان از غربزدگی و فساد دارد!

اگر فقط  این یک فیلم بنده که مربوط به شهدایی است که اخیرا جانشان را (نه فدای ما و نه فدای کشورشان و نه فدای ناموسشان ، بلکه )  فدای اسلام کرده اند، حذف شود ، ما سکوت خواهیم کرد؛  امّا اگر این معیار شما برای حذف فیلم ها تغییر پیدا نکند، گناهی که گردن شماست کمتر از دشمنانمان تیست!

لطفا پاسخگو باشید...

امید ایران

otvt.persianblog.ir

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

البته چند روز بعد طی مکاتباتی با مدیریت آپارات ، این ویدئو به کانال بنده بازگشت که به لطف خدا تاکنون بیش از 1900 بازدید داشته است.

http://www.aparat.com/v/FEm2R

/ 2 نظر / 29 بازدید

مرگ بر دشمنان شهدا.

مرتضی

سلام خداقوت با مطلب ارائیل آماده باش به روزم یه سری به ما بزنید